.

.

RZKDY Соголување Клешти Decrustation Wire Кабел Алатки Stripper 1pc Нерѓосувачки Челик Круг Носот Изолирани Електрични Права

RZKDY Соголување Клешти Decrustation Wire Кабел Алатки Stripper 1pc Нерѓосувачки Челик Круг Носот Изолирани

евалуација:

DEN 2825.52
Од стока
Во магацинот

Направени од Високо Влијание Материјал.Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.*Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm грешка, поради прирачник за мерење.Едноставна операција : код на алатката преку кабел, спин насока на стрелките на часовникот, а потоа застанете на несакани дел.Целосно Прилагодливи & Заменливи Ножеви.Ви благодариме за вашето разбирање.Ленти надворешниот јакни на коаксијален кабли, погоден за RG-58/6/7/11 кабли.Едноставна операција : код на алатката преку кабел, спин насока на стрелките на часовникот, а потоа застанете на несакани дел.Ленти надворешниот јакни на коаксијален кабли, погоден за RG-58/6/7/11 кабли.Спецификации : Тип : Соголување Pliers Product големина : 98x18x34mm,жица соголување дијаметар 8мм,тежина : околу.

Детални спецификации

Додатоци на производи