.

.

LANDUA Оптички Влакна Жица Stripper Оптички Влакна Кабел Разголување Plier Алатки за 32-милиметри во затворен простор Жици Оптички Кабел

LANDUA Оптички Влакна Жица Stripper Оптички Влакна Кабел Разголување Plier Алатки за 32-милиметри во затворен

евалуација:

DEN 2747.52
Од стока
Во магацинот

Пролетта дизајн спречува замор од честа употреба.Пролетта дизајн спречува замор од честа употреба.Појас должина позиционирање, лесно за ракување.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Исклучителен дизајн, силни и издржливи.Исклучителен дизајн, силни и издржливи.мали димензии, лесно да се носат.

Детални спецификации

Додатоци на производи