.

.

NTE Електроника NTE5287A Zener Диоди, НЕ-5 Пакет, Анодна Случај, 5% Толеранција, 50W, 110V

NTE Електроника NTE5287A Zener Диоди, НЕ-5 Пакет, Анодна Случај, 5% Толеранција, 50W, 110V

евалуација:

DEN 528.96
Од стока
Во магацинот

Тип На Производ : Електронска Компонента.Објектот Пакет Димензија : 5.0 " L Х5.0 " W Х5.0 " H. Точка Пакет Тежина : 3.0 Lbs.Земја На Потекло : Сад.NTE Електроника NTE5287 A Zener Диоди, НЕ-5 Пакет, Анодна Случај, 5% Толеранција, 50 W, 110 V.

Детални спецификации

Додатоци на производи