.

.

Freshies 90ct + XL Пакет

Freshies 90ct + XL Пакет

евалуација:

DEN 527.52
Од стока
Во магацинот

ЛОШ ЗДИВ?ЗЕМЕТЕ FRESHIES И НЕЈЗИНИТЕ ИСЧЕЗНА.Шише за твојот ден-за-ден и XL за движење.Природно блокови : Зачинета храна, мириси, Кромид, Лук, Алкохол, Постот здив, & Ketosis Здив.Сите природни масла без додаден засладувачи, конзерванси, или храна боење.ПОМАГА ДА СЕ ОСЛОБОДИ ОД КЕТО ЗДИВ.

Детални спецификации

Додатоци на производи