.

.

4 инчен 16pack Занает Пена Топката Бела Полистирен Мазна Круг Топката, за Уметности и Занаети Материјали, Училиште Проект, Свадби, Божиќ, Домот и Декорација на Разни Со?

4 инчен 16pack Занает Пена Топката Бела Полистирен Мазна Круг Топката, за Уметности и Занаети Материјали, Училиште

евалуација:

DEN 1284.00
Од стока
Во магацинот

4 инчен дијаметар 16pcs полистирен пена топката.Погоден за разни DIY украси, како што се училишни проекти, планетите во сончевиот систем, свадба декорација,флорални пена, моделирање,велигден, snowmen, занаети за kidsetc。.Висока густина бела мазна полистирен пена топката многу лесен може да се намали, полиран, needled,цртање, насликани и да се вметнат。.Можете да наслика или залепете монистра, цвеќиња, twine, панделки и други занаети на пена топката。.Вредност-за-пари поставите комбинација може да ги исполни вашите DIY занает потреби。.FFchuanhe 4 инчен 16pcs Пена Топката Бела Полистирен Мазна Круг Топката, за Уметности и Занаети Материјали Училиште Проект Одмор Партија Свадбата.

Детални спецификации

Додатоци на производи