.

.

Arlington LVN2 Пластични 2-Банда Низок Напон Монтажа Заградата 4.170 Инчен x 5.492 Инчен x 1.50 Инчен

Arlington LVN2 Пластични 2-Банда Низок Напон Монтажа Заградата 4.170 Инчен x 5.492 Инчен x 1.50 Инчен

евалуација:

DEN 313.44
Од стока
Во магацинот

Arlington LVN2 Пластични 2-Банда Низок Напон Монтажа Заградата 4.170 Инчен x 5.492 Инчен x 1.50 Инч.LVN2 Заградата се Инсталира на вашиот нисконапонски кабли во дел од времето со Arlington LVN2 Ноктите На Монтажа Заградата.Не металик не проводници за пластична конструкција го прави идеален за Класа 2 вмрежување и аудио видео каблирање работи.Дизајниран за гол дрво studs во изградба на нови средини, овие загради се дојде со еден пар на аглеста заробеништво ноктите и доаѓаат да сте подготвени да го инсталирате.Едноставно допрете ноктите во страна на изложени на студ и можете повторно да го направи.Тие вклучуваат моделирани јамка за врзување исклучување жици и несакани табот за дополнителна стабилност.Единствена страна прицврстување помине во процесот, исто така, ја зголемува точноста со намалување на pushback.На LVN2 низок напон монтажа заградата е за користење со стандардна големина две банда ѕид плочи и се соочуваат со плочи.Овие нокти во стил кутии се исто така достапни во еден, три и четири банда конфигурации.Тие се УЛ наведени и АДС оценет за низок напон употреба и не се компатибилни со електрични жици.

Детални спецификации

Додатоци на производи