.

.

Brend Arlington Ниско-Напонски Монтажа Заградата Сет на 4

Brend Arlington Ниско-Напонски Монтажа Заградата Сет на 4

евалуација:

DEN 287.76
Од стока
Во магацинот

Целокупната Димензии - 1.7"L x 4.2"W x 4.25"HIncludes Знаме Пост), Прирабница Дебелина - 0.050" боди помалку од ѕидот.Панел Отсечени Димензии - 3.83" W x 3.60" H, Банда : 2 Банда.Прстиња за да се Ѕидови или од Панели - 0.30" да 1.0" Дебела.Страна Дебелина на Ѕид - 0.080", Панел Отсечени Димензии - 3.83" W x 3.60" Х Двојно Банда Отворени Врати Заградата.За Retrofit Апликации - Пост Изградба.Работи Повеќе Жица Полесно со Загради vs Кутии.Месеци да Панели, Sheetrock Итн.Отпорност на Пластика резултира во помалку кршење на Работно место.Лесно Рамен Двострано Ѕид Панел Отвор - Не Е Чудно Отвор. 3.

Детални спецификации

Додатоци на производи