.

.

Roadmaster 035 Забавува Бар адаптер за 3/4 Инчи Bumpter Месеци (1 Пар)

Roadmaster 035 Забавува Бар адаптер за 3/4 Инчи Bumpter Месеци (1 Пар)

евалуација:

DEN 739.20
Од стока
Во магацинот

Се поврзува Roadmaster motorhome монтирани забавува барови да браник месеци кои се 3/4" дебела.Вклучува еден пар на адаптери со база на иглички.Се вклопува до 3/4" Д-прстен браник месеци.Ве молиме потврдете дека браник производителот ја одобри браник за рамен влечење.

Детални спецификации

Додатоци на производи