.

.

FDSNH BX7420 Забавува Бар со Безбедноста Кабел Замена за Сините ВОЛ,Искористат 10,000 lb,Црна

FDSNH BX7420 Забавува Бар со Безбедноста Кабел Замена за Сините ВОЛ,Искористат 10,000 lb,Црна

евалуација:

DEN 17543.76
Од стока
Во магацинот

BX7420 Забавува Бар одговара за било towable возило.Едноставна операција, брзо се инсталира на кука примачот на RV, влечете го вашиот RV на било кое место ќе сакаат да одат, правење на вашиот RV патувањето полесно.Одличен дизајн и подобрување на вртење на радиусот направи безбедно да се држат настрана од RV за време на острите свиоци,побезбедни во влечење. 10,000 lbs,Стабилна челик структура.Ве молиме потврдете го максималното оптоварување-носивоста пред купување, тогаш не мора да се грижите за забавува бар кршење текот на влечење процес.

Детални спецификации

Додатоци на производи