.

.

GOFARAUTO BX1126 Забавува Бар основна Плоча, Компатибилен со 07-17 Jeep Wrangler и 07-17 Jeep Wrangler Unlimited (JK)

GOFARAUTO BX1126 Забавува Бар основна Плоча, Компатибилен со 07-17 Jeep Wrangler и 07-17 Jeep Wrangler Unlimited

евалуација:

DEN 7703.76
Од стока
Во магацинот

1. Лесно да се инсталира, заштеда на време. 2. Да може ефективно да се намалат вибрациите. 3. Се користи за да се извртуваат или да се наведнуваат на дното плоча. 4. Компатибилен со Aventa LX, Аладин, Алфа, Искористат и Привлечност забавува барови. 5. Само Компатибилни со motorhome планината забавува барови или BX8833 или BX88151 адаптери (не се вклучени).

Детални спецификации

Додатоци на производи