.

.

Roadmaster 521451-5 Direct Connect Забавува Бар Baseplate

Roadmaster 521451-5 Direct Connect Забавува Бар Baseplate

евалуација:

DEN 1250.40
Од стока
Во магацинот

Подобар дизајн; Roadmaster baseplates се интегрирани во рамка и подвозјето на возилото, поврзување на постоечките дупки и сврзувачки елементи каде што е можно, за брз, лесен за инсталација.Побрзо да се инсталира, во просек, од другите брендови; има помалку компоненти за да се unbolt или отстрани и помалку дупки да се вежба.Скриени baseplate дизајн со отстранлив оружје; не грозен челик виси надвор од предната страна на вашиот автомобил.Направен во САД.Возилото специфични; ве молиме да се осигурате дека имате точниот дел број за вашето возило година, се направи, и модел.

Детални спецификации

Додатоци на производи