.

.

Сина Вол BX7322 Авантурист Прилагодливи Забавува Бар

Сина Вол BX7322 Авантурист Прилагодливи Забавува Бар

евалуација:

DEN 2255.52
Од стока
Во магацинот

Се користи со имиња возила до 5000 кг.Може да се прилагодат на речиси секое возило.Нозете се прилагодливи за да максимална ширина на 41 инчи.Нозете пати заедно за лесни за складирање.Ограничен Доживотна гаранција на забавува бар.

Детални спецификации

Додатоци на производи