.

.

Sandvik Coromant SNMA 543-KR 3225 Т-Max P Вметнете за Вртење, Карбид, Плоштад, Неутрални се Намали, 3225 Одделение, Ti(C,N)+Al2O3+Калај (Пакување од 10)

Sandvik Coromant SNMA 543-KR 3225 Т-Max P Вметнете за Вртење, Карбид, Плоштад, Неутрални се Намали, 3225 Одделение,

евалуација:

DEN 4354.32
Од стока
Во магацинот

Предности на овој производ семејство : посветена оценки и geometries за сите апликации и материјали.Продуктивно решение со wiper и xcel технологии.Алатки со висока прецизност coolant за одлична чип кршење.Сигурен и безбеден обработка, дури и во roughing апликации.

Детални спецификации

Додатоци на производи