.

.

Master-Bilt 35-0020001 1094 Вратата Поблиску Зглоб, Хром

Master-Bilt 35-0020001 1094 Вратата Поблиску Зглоб, Хром

евалуација:

DEN 450.72
Од стока
Во магацинот

Пакет Димензии : 10.0 H x 8.0 L x 10.0 W (инчи).Пакет Тежина : 2.8 фунти.Земја на Потекло : сад.Единица грофот : 1.0. Master-Bilt 35-0020001 1094 вратата поблиску зглоб, хром.Master-Bilt произведува супериорен во однос на опрема за foodservice индустрија.Ова е вистински ОЕМ (original equipment manufacturer) замена на дел.

Детални спецификации

Додатоци на производи