.

.

Идеален за Безбедност Поблиску за Тешки Бура Врати со Синџир и Широк Заграда, Кафеава (1.25-2 Инчи)

Идеален за Безбедност Поблиску за Тешки Бура Врати со Синџир и Широк Заграда, Кафеава (1.25-2 Инчи)

евалуација:

DEN 2088.00
Од стока
Во магацинот

Мазна Затворање : Пневматски вратата поблиску може да се прилагоди со напнатост завртка на крајот на цевката.Идеален за Безбедност на снабдувањето бура вратата хардвер за квалитет на вратата произведува низ северна Америка.Сите сврзувачки елементи и заграда се вклучени за целосно и лесна инсталација.Удобен Дизајн : Има цилиндар цевка која е од 1,5 инчи во дијаметар и 10.5 инчи во должина, и има сезонски прилагодување.Затворање брзина е регулиран со прилагодување завртка на крајот на цевката.Широката база заградата е достапна без вратата поблиску како Sk26.Вратата Поблиску : Овој воздушен притисок вратата поблиску за надвор-занишан вратата е идеален за тешки бура врати кои се 1.25-2 инчи дебела.Детали Sk8730 вратата поблиску е за надвор-занишан бура и екран врати кои се од 1-1/4" 2" дебела.

Детални спецификации

Додатоци на производи