.

.

Империал Браун IBR117C Вратата Поблиску

Империал Браун IBR117C Вратата Поблиску

евалуација:

DEN 4359.84
Од стока
Во магацинот

Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Објектот Пакет Димензии : 6,9 см L X9.2 cm W X24.3 см Х Точка Пакет Тежина : 0.537 кг.Земја На Потекло : Сад.Империал Браун IBR117 C Вратата Поблиску.Империал Браун произведува супериорен во однос на опрема за комерцијални foodservice индустрија.Ова е вистински ОЕМ (original equipment manufacturer) замена на дел.

Детални спецификации

Додатоци на производи