.

.

Премиер-Линија MP5028 Пневматски Вратата Поблиску, 10-1/2, Црна Насликани Боја, Прилагодлив, Тешки, Пакување од 1

Премиер-Линија MP5028 Пневматски Вратата Поблиску, 10-1/2, Црна Насликани Боја, Прилагодлив, Тешки, Пакување

евалуација:

DEN 311.52
Од стока
Во магацинот

За употреба со тешки бура врати. 10-1/2 инчен цевка должина.Црна насликани заврши.Изградена од челик и diecast компоненти.Инсталација сврзувачки елементи вклучени.Тешки капацитет поблиску се користи за надвор-занишан тешки бура врати.Оваа пневматски вратата поблиску се одликува со прилагодливи затворање брзина.

Детални спецификации

Додатоци на производи