.

.

TACO Кралскиот САД, ДП-1214-ДУ, Storefront Вратата Поблиску се Откажат Плоча во Duronotic

TACO Кралскиот САД, ДП-1214-ДУ, Storefront Вратата Поблиску се Откажат Плоча во Duronotic

евалуација:

DEN 229.92
Од стока
Во магацинот

Дебелина : 1/8 инчи.Намалувањето плоча и spacer се приложува кон вратата користење преку завртки.Вертикална монтажа дупки : 3/4 инчи.Со цел да се качи се откажат плоча spacer мора да се фабрикувани да се качи на пад на плоча на врвот на.Често се користи на метал и стакло врамени продавница предните врати.Исто така се користи за намалување на врата поблиску до 1-1/2".

Детални спецификации

Додатоци на производи