.

.

Премиер-Линија MP4611 Хидраулични Вратата Поблиску, Средни Должност #3, Рек & Назабена Операција, Алуминиум Заврши, Пакување од 1

Премиер-Линија MP4611 Хидраулични Вратата Поблиску, Средни Должност 3, Рек & Назабена Операција, Алуминиум

евалуација:

DEN 1909.92
Од стока
Во магацинот

Се користи за да се затвори отвори вратите за да им помогне со внатрешна контрола на климата и безбедносни мерки. #3 Медиум : За врати тежина од 80 кг.140 кг.Алуминиум боја насликани заврши.Фрлија алуминиумски конструкција со челична рака.Инсталација сврзувачки елементи вклучени.Ова не раце, среднорочни должност хидраулични вратата поблиску е изградена на фрлија алуминиум тело со прилагодливи челик рака и тоа доаѓа во алуминиумска боја насликани заврши.На поблиску карактеристики двојна вентили кој контрола на затворање и latching брзина на врати тежина од 80-140 кг., тоа е У Л наведени, и тоа го користи рек & назабена операција.Оваа врата поблиску може да се монтира на повеќето дрво, метал и стакло врати по вратата себе, или рамката насловот на двете inswing или outswing врати без потреба за било какви посебни adaptors.Оваа хидраулични вратата поблиску се користи за да се затвори отвори вратите за да им помогне со внатрешна контрола на климата и безбедносни мерки.

Детални спецификации

Додатоци на производи