.

.

Глобалната Вратата Контроли TC7031LP Кралскиот Сад е Tc7000 Серија Надземни Сокриени Поблиску со 105° Медиум Должност Пролет Напнатост -

Глобалната Вратата Контроли TC7031LP Кралскиот Сад е Tc7000 Серија Надземни Сокриени Поблиску со 105° Медиум

евалуација:

DEN 2452.80
Од стока
Во магацинот

Монтажа Одговара на алуминиум хедерот или transom бар како мали како 1-3/4 инчен x 4 инчи.Леано железо домување, висока затегнувачка Челик camshaft и пистонс.Две независни регулирани вентили за latch и затворање на брзото прилагодување.Го заменува џексон 20-330 серија поблиску или #21-101 пакети и меѓународни 200 серија.

Детални спецификации

Додатоци на производи