.

.

Премиер-Линија MP5067 Пневматски Вратата Поблиску, 10-1/2 во, Алуминиум Боја, Прилагодлив, Средна Тежина, Пакување од 1

Премиер-Линија MP5067 Пневматски Вратата Поблиску, 10-1/2 во, Алуминиум Боја, Прилагодлив, Средна Тежина, Пакување

евалуација:

DEN 321.12
Од стока
Во магацинот

Се користи на средна тежина врати. 10-1/2 инчен цевка должина.Алуминиум насликани заврши.Изградена од челик и diecast компоненти.Инсталација сврзувачки елементи вклучени.Стандард должност капацитет поблиску се користи за надвор-занишан дрво или метал врати.Таа, исто така се одликува со прилагодливи затворање брзина.Најдобро се користи на средна тежина инсталации.

Детални спецификации

Додатоци на производи