.

.

Глобалната Вратата Контроли TC7021LP Кралскиот Сад е Tc7000 Серија Надземни Сокриени Поблиску со 105° Светло Должност Пролет Тензија & е Не-Држете се Отвори -

Глобалната Вратата Контроли TC7021LP Кралскиот Сад е Tc7000 Серија Надземни Сокриени Поблиску со 105° Светло

евалуација:

DEN 2043.12
Од стока
Во магацинот

Монтажа Одговара на алуминиум хедерот или transom бар како мали како 1-3/4 инчен x 4 инчи.Леано железо домување, висока затегнувачка Челик camshaft и пистонс.Две независни регулирани вентили за latch и затворање на брзото прилагодување.Го заменува џексон 20-330 серија поблиску или #21-101 пакети и меѓународни 200 серија.Империал сад е Tc7000 серија вратата поблиску за оние кои претпочитаат визуелна предности на скриена врата поблиску, на TC7021 LP серија е компактен и одлично решение.Центар-pivoted за еден и двонасочни врати.Тоа карактеристики светло должност пролет тензија за врата Sizes30" и под.На TC7021 LP е 105 степен вратата поблиску со назад запре и да е не-држете се отвори во 105 степени.Максимална вратата ТЕЖИНА е 125 Кг.

Детални спецификации

Додатоци на производи