.

.

Глобалната Вратата Контроли TC2205-BC-АЛ TC2200 Серија Одделение 3 Насочат Вратата Поблиску со Backcheck Големина 5, Алуминиум Заврши

Глобалната Вратата Контроли TC2205-BC-АЛ TC2200 Серија Одделение 3 Насочат Вратата Поблиску со Backcheck Големина

евалуација:

DEN 972.00
Од стока
Во магацинот

Тоа може лесно да се издржат значителен износ на суровата третмани.Треба Повеќе Причини да ги Изберат Нас?Тоа не е предаден реверзибилна Тоа што има прилагодливи пролет тензија Тоа Е направен за комерцијални апликации Доаѓа во алуминиумска заврши Има елегантен дизајн, совршено за модерните врати Многу издржливи и има значителна сила Може да се користи со метални, дрвени или алуминиум апликации Таа е изградена во грбот check You добие машина/дрвени завртки , поблиску, хардвер, инструкции со производот премногу.Да се осигура дека вие не треба да се стави вашата безбедност на ризик, треба да добие Глобална Вратата Контроли TC2205-BC-АЛ TC2200 Серија на Глобални Вратата Одделение 3 Насочат Вратата Поблиску со Backcheck Во Алуминиум , кој доаѓа во големината– 5.Се снабдува со двете дрво и машина завртки. Тоа ќе ви обезбеди со многу предности. Дизајниран да ја користи за комерцијални цели.Материјал кој се користи е на висок квалитет премногу, така што ќе не мора да се грижите за својата издржливост.Дали сакате тоа за вашата продавница или канцеларија, тоа ќе се подобри целокупниот изглед на место со леснотија.Димензиите на оваа врата поблиску се 3 x 9 x 12 инчи.

Детални спецификации

Додатоци на производи