.

.

Премиер-Линија MP4609 Хидраулични Вратата Поблиску, Редовни Должност #2, Рек & Назабена Операција, Алуминиум Заврши, Пакување од 1

Премиер-Линија MP4609 Хидраулични Вратата Поблиску, Редовни Должност 2, Рек & Назабена Операција, Алуминиум

евалуација:

DEN 1663.68
Од стока
Во магацинот

Се користи за да се затвори отвори вратите за да им помогне со внатрешна контрола на климата и безбедносни мерки. #2 Редовни : За врати тежина од 55 кг.до 100 кг.Алуминиум насликани заврши.Фрлија алуминиумски конструкција со челична рака.Инсталација сврзувачки елементи вклучени.

Детални спецификации

Додатоци на производи