.

.

Покачена Куче Чаши Прилагодливи 3 Височини со Фломастер, Antirust Нерѓосувачки Челик Рамка Подигне Милениче Фидер за Куче, Ажурирање Пауза-Отпорни / Безбедно Меламнин ?

Покачена Куче Чаши Прилагодливи 3 Височини со Фломастер, Antirust Нерѓосувачки Челик Рамка Подигне Милениче

евалуација:

DEN 791.76
Од стока
Во магацинот

Можете да го напишете вашето домашно милениче име на различен облик ознаки.Чувајте ги Чисти и Лесно Да се Чисти : го Задржува хранење област чисти, е задолжително, ќе треба само едноставно да го избрише површината на фидер маса, вашето милениче ќе уживате во овој внесувач. 3 Височини AJUSTABLE : Не се сигурни која големина фидер за да се добие?Тогаш ова е за вас!Висина на ова домашно милениче фидер се прилагоди од 4" до 7".Додека вашето домашно милениче растат може да се прилагоди на висината на 7".Мали - 4"H, Погоден за мачки и малку кучиња до 5kg (11 lb).

Детални спецификации

Додатоци на производи