.

.

DHSPKN Аниме Shippuden Влечки Рамни Сандали Внатрешна/Надворешна PVC Чевли Kakashi Uzumaki Туш Слајдови

DHSPKN Аниме Shippuden Влечки Рамни Сандали Внатрешна/Надворешна PVC Чевли Kakashi Uzumaki Туш Слајдови

евалуација:

DEN 447.84
Од стока
Во магацинот

Polyvinyl Хлорид обвивка.Аниме Влечки Рамни Сандали Kakashi Uzumaki Туш Слајдови Внатрешна/Надворешна PVC Чевли.Изработени од ПВЦ, меки и удобни за спорт.Забелешка : доколку вашите нозе се пошироки или подебел,ве Молиме изберете големина поголем од вообичаеното.Убав подарок за Аниме фанови, искажете ја вашата поддршка за аниме.Ве молиме прочитајте ја големината на табелата пред цел.Топло Информации : 1).Тоа обично трае околу 7-12 дена за пристигнување, освен лоша клима или било какви други причини. 2).Можете да проверите на нашата продавница"DHSPKN"за целосен спектар на облека на слични стилови 3).Бидејќи на различни мерни методи, Мерења разлика од 1-3cm, ве Молиме проверете ја големината за да се потврди дали облека одговара 4).Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од над 5 слики).Се надевам дека ќе може да се разбере .И нашиот квалитет е добро.Ве молиме остатокот увери за да се купи.Ако имате било какви прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас,ви благодариме!.

Детални спецификации

Додатоци на производи