.

.

Нерѓосувачки Челик Центар За Наоѓање Владетел. Идеален за Дрво, Метал Работа, Изградба и Околу Домот (12 Владетел)

Нерѓосувачки Челик Центар За Наоѓање Владетел. Идеален за Дрво, Метал Работа, Изградба и Околу Домот (12 Владетел)

евалуација:

DEN 322.32
Од стока
Во магацинот

Владетел исто така, може да се користи како стандарден тип владетел со 16 скала на долната страна.За да го користите владетел, едноставно линија владетел нагоре, така што постепено се исти од двете надвор од рабовите на објектот ви се мери.Владетел исто така, може да се користи како стандарден тип владетел со 16 скала на долната страна.Почнувајќи од "0" во средината на владетелот, на скалата е во 32nds.На рака центар пронаоѓач владетел го прави супер брза и супер лесно, без да се направи било математика да се најде центар.За да го користите владетел, едноставно линија владетел нагоре, така што постепено се исти од двете надвор од рабовите на објектот ви се мери.За да го користите владетел, едноставно линија владетел нагоре, така што постепено се исти од двете надвор од рабовите на објектот ви се мери.Иако секогаш може да се измери должината, поделете го бројот на половина и потоа мерка за таа точка и марк тоа, зошто губите дека драгоцено време.Владетел исто така, може да се користи како стандарден тип владетел со 16 скала на долната страна.Иако секогаш може да се измери должината, поделете го бројот на половина и потоа мерка за таа точка и марк тоа, зошто губите дека драгоцено време.Направете ја вашата марка на центар точка и таму ќе ја имаат!Тоа буквално ги зема секунди, за да се најде центар со оваа супер лесен за употреба владетел.Точната центар е јасно означени со круг и казна точка стрелка да се направи тоа лесно да се види.

Детални спецификации

Додатоци на производи