.

.

YEESHYBON Мулти Агол Мерење Владетел,12-Страна Алуминиум Легура Универзална Агол Мерење Алатка, Агол Пронаоѓач Образец Алатка за Градители, Мајстори, Столари

YEESHYBON Мулти Агол Мерење Владетел,12-Страна Алуминиум Легура Универзална Агол Мерење Алатка, Агол Пронаоѓач

евалуација:

DEN 575.76
Од стока
Во магацинот

【Надгради Позиционирање Дупка Образец Функција】Нашата мулти агол мерење владетел е опремен со уред позиционирање за пластични плочки алатка отвори во пет дијаметар големини на 0.Пресоздавањето форми на камења, дрва, плочки, и стакло.Тоа е многу издржливи и посилни од пластични владетел. 【Лесен за Употреба .Само ставете го шаблонот алатка на вашата работна површина, а потоа лизгајте владетел на вашата посакувана форма, а потоа се стегне завртки.Ви помогне да се создаде стандарден круг дупки во вашиот проект лесно!.Тоа може да се широко се користи во различни области, замена на пластични агол владетели. 【Ласерски Гравирани Скала】Ова мерење владетел има ласерско гравирање знаци (инчи и сантиметри), висока прецизност, со висока дефиниција, не обојувајте го испуштајте, и се повеќе носат-отпорни.Погоден за сите видови на работа, дрво, подот, керамички плочки, стакло инсталација, итн.【Трајни Алуминиумски Легури на Метал Материјал】Овој мулти агол мерење владетел е направен од премиум алуминиум кој нема да рѓа, пауза, и ќе трае подолго. Се движат определен облик владетел и локатор на целната места.

Детални спецификации

Додатоци на производи