.

.

QWORK Виткање Дрво Правило, 6 FT 6 Инчен Количка за Владетел со НАС и Метрички Мерки за Столари

QWORK Виткање Дрво Правило, 6 FT 6 Инчен Количка за Владетел со НАС и Метрички Мерки за Столари

евалуација:

DEN 239.28
Од стока
Во магацинот

Висок Квалитет - Направен од висок квалитет на тешки бреза со еколошки слој, ова правило е издржлив, стабилна, отпорни на абење за долго време се користи.Дизајн - Можете лесно да се работи со една рака во ограничените области.Виткање дизајн, исто така ви помага да се измери без скала.Двојно Мерења - Graduations во царскиот и mm сите метрички отпечатоци на двете страни, можете лесно да го користите како што треба.Широко Користење - Тоа може да се широко се користат за столари, подводни мерење, и др.Можете исто така да го користите дома, канцеларија, работилница. 100% Задоволни Услуга - Уживајте мазна & фрустрација-слободен искуство со нашата 100% Задоволни Услугата на еден Месец!.

Детални спецификации

Додатоци на производи