.

.

Замена на Батеријата Компатибилен со Младата Оптика DXR-8 Видео Монитор Единица Батеријата Сп 803048 3.7 V 1600mAh Литиум-јонска Батерија(2 Парчиња)

Замена на Батеријата Компатибилен со Младата Оптика DXR-8 Видео Монитор Единица Батеријата Сп 803048 3.7 V 1600mAh

евалуација:

DEN 2107.20
Од стока
Во магацинот

3.7 V 1600m Ah батерија li-ion батерија,замена за Младата Оптика DXR-8 видео бебе монитор единица.Вградената заштита од над задолжен,со текот на испуштање,над сегашната,која обезбедува безбедност на работа платформа за Бебиња.Компатибилен со Младата Оптика DXR-8 видео бебе монитори.Ве молиме љубезно ве молиме да проверите на компатибилен листи да се направи вистинскиот замена.Купи со доверба.Ние гарантираме за 24-час е-мејл поддршка,1 година бесплатен замена и животниот век на слободен надградби услуга на DXR-8 Батерии.

Детални спецификации

Додатоци на производи