.

.

ud Smart Пондерирана Hoola Фитнес Карики за Возрасни, Губење на Тежината, 24 Монтажни Јазли, 2 во 1 Adomen Фитнес Порака розова

ud Smart Пондерирана Hoola Фитнес Карики за Возрасни, Губење на Тежината, 24 Монтажни Јазли, 2 во 1 Adomen Фитнес

евалуација:

DEN 623.76
Од стока
Во магацинот

Лулаат на гравитација топката заедно со половината сила да започнете со вежбање, лулаат на гравитација топката насока на стрелките на часовникот.Мала тежина, но цврсти и издржливи.Второ, вградување на макарата во песната, се Стави на двата краја заедно и затворање на прекинувачот. 【Уживаат Вежби】Ние препорачуваме да се вежба 30 минути дневно за да се изгори 800 калории секој пат!Можете да уживате во вежбањето со вашето семејство и дома и надвор.【Никогаш не Падне】Нашите надгради smart пондерирана обрачот е опремен со мека гравитацијата авто врти топката, никогаш не капка за време на вежбање, погодна за секој толпата или почетници или професионалци.Избегнувајте вежбање strenuously во рок од еден час по јадење.Answer : ___________________________ Note : 1.

Детални спецификации

Додатоци на производи