.

.

UD Smart Пондерирана Hoola Фитнес Карики за Возрасни, Губење на Тежината, 24 Монтажни Јазли, 2 во 1 Adomen Фитнес Порака£виолетова

UD Smart Пондерирана Hoola Фитнес Карики за Возрасни, Губење на Тежината, 24 Монтажни Јазли, 2 во 1 Adomen Фитнес

евалуација:

DEN 623.76
Од стока
Во магацинот

Второ, вградување на макарата во песната, се Стави на двата краја заедно и затворање на прекинувачот.Избегнувајте вежбање strenuously во рок од еден час по јадење. Вежба фреквенција : еднаш на ден, од 2 до 3 групи секое време, 20 до 30 минути за секоја група, 20 до 30 минути одмор помеѓу групите.Лулаат на гравитација топката заедно со половината сила да започнете со вежбање, лулаат на гравитација топката насока на стрелките на часовникот.На 360-степен шок-апсорбирање на масажа прстени притиснете половината од врти за време на вежбање како и ублажување на трудот болка во долниот дел од грбот кој се седи подолго време.Answer : ___________________________ NOTE : го Користат во отворен простор да се избегнат какви било објекти скршени или луѓе повреди предизвикани од overexert или misoperation.

Детални спецификации

Додатоци на производи