.

.

Пондериран Вежба Hula Обрачот - Ab & Core Тонер - 8 Монтажни Парчиња, - 2 кг - Мека Пена Надворешниот

Пондериран Вежба Hula Обрачот - Ab & Core Тонер - 8 Монтажни Парчиња, - 2 кг - Мека Пена Надворешниот

евалуација:

DEN 2186.40
Од стока
Во магацинот

30 ДЕНА БЕЗ ПРАШАЊА ПРАША ГАРАНЦИЈА : Ова пондерирана hula карики за возрасни е составена од премиум PP материјал и мека висока густина пена која прави да биде здрав и поудобно.Оваа hula обрачот комплет ви нуди отпорот треба да добиете повеќе од вашиот вежбање.Прилагодлив.Мека Пена.МАЗНА ПЕНА ПОМЕСТЕНА HOOLA ОБРАЧОТ – во Споредба со бран дизајн, оваа мазна пена поместена пондерирана hula обрачот за вежбање е поудобно, ефикасен и забавен начин да се изгори до 403 калории во еден час.Сите што треба да направите е да Контактирате со Нас!ЛЕСНО ДА се СТАВИ ЗАЕДНО - СРЕЌЕН HOOPING : Оваа вежба hula карики за возрасни е супер лесно да се соберат.Тоа е супер мазна и забавен начин да се губат телесната тежина и да добијат во форма.Не го држете се назад повеќе, кликнете на жолтото копче сега и да ја добиете вашата пондерирана hula карики , се соберат и да почне hooping.Ние, додаде копчето знаци за лесна монтажа и демонтажа.ЦЕЛ ТОА,се СОБЕРАТ & ОБРАЧОТ СО ТОА : Тоа е достапен начин за да се забавувате додека усвојување активен и здрав начин на живот.Нашите масажа hula карики за возрасни совршено се вклопува околу половината додека вежбате и обезбедува ефективна масажа притисокот на половината без болка или модринки.

Детални спецификации

Додатоци на производи