.

.

HOLATO Вежба Пондерирана Карики за Возрасни,Фитнес Обрачот за Деца,Професионални 8 Монтажни Делови Пондерирана Карики,Преносни & Прилагодливи Пондерирана Карики ?

HOLATO Вежба Пондерирана Карики за Возрасни,Фитнес Обрачот за Деца,Професионални 8 Монтажни Делови Пондерирана

евалуација:

DEN 647.76
Од стока
Во магацинот

На сунѓер е 5ММ дебелина да се заштитите од повреди за време на вежбање. ★【Задоволителна Услуга】 задоволството на Клиентите е наш приоритет,ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обиде најдобро да ви помогне.★【УДОБНО И МЕКА ФИТНЕС КАРИКИ】Од само hooping дома редовно, лесно може да се губат телесната тежина и го јакне мускулите на долниот дел од телото. ★【ПЕНА ПОДЛОГА се КОРИСТИ ДЕБЕЛИНА ОД 5ММ МАТЕРИЈАЛ】Нашите вежба обрачот е направен од не-токсични, трајни и високо квалитетна ABS материјал и мека не се лизга biodegradable NBR пена која е повеќе преносни и удобно. ★【Согоруваат Калории и Масти】 Можете да добиете повеќе вежбање и повеќе калории изгори.КУПИ СО ДОВЕРБА.

Детални спецификации

Додатоци на производи