.

.

HOLATO Вежба Пондерирана Карики за Возрасни,Фитнес Обрачот за Деца,Професионални 8 Монтажни Делови Пондерирана Карики,Преносни & Прилагодливи Пондерирана Карики ?

HOLATO Вежба Пондерирана Карики за Возрасни,Фитнес Обрачот за Деца,Професионални 8 Монтажни Делови Пондерирана

евалуација:

DEN 1548.00
Од стока
Во магацинот

★【Согоруваат Калории и Масти】 Можете да добиете повеќе вежбање и повеќе калории изгори.КУПИ СО ДОВЕРБА.Нашите пондерирана вежба обрачот, исто така, одговара за почетник или деца. ★【8 ДЕЛОВИ И МОНТАЖНИ ВЕЖБА КАРИКИ】фитнес вежби обрачот со осум монтажни делови, може да се одделат и спакувани остварување обрачот во еден мал пакет,Па лесно можете да се земе вашата вежба карики било каде,можете да го користите пондерирана Карики дома, канцеларија,градина, игралиште,тревник и плажа итн.★【УДОБНО И МЕКА ФИТНЕС КАРИКИ】Од само hooping дома редовно, лесно може да се губат телесната тежина и го јакне мускулите на долниот дел од телото.вашиот долниот дел од телото мускулите.

Детални спецификации

Додатоци на производи