.

.

TKO Ab Ролери за Abs Тренингот l Ab Тркала Опрема За Основни Тренингот l Вежбање и Фитнес Додатоци за Сила за Обука l Ab Тркала Ролери за Домашна Фитнес Опрема l Ab Ролери Лес?

TKO Ab Ролери за Abs Тренингот l Ab Тркала Опрема За Основни Тренингот l Вежбање и Фитнес Додатоци за Сила за

евалуација:

DEN 479.76
Од стока
Во магацинот

Само 3 лесни чекори и тренингот ролери е спремен за употреба и е совршен за обука опрема за на пат или фитнес опрема за дома.На ab ролери за abs тренингот е составен од силен, издржлив материјал за да се обезбеди тоа withstands дури и најпознатите интензивен тренинг сесии.ЦЕЛИ ЦЕЛИОТ ГОРНИОТ ДЕЛ ОД ТЕЛОТО И ЈАДРОТО НА МУСКУЛИТЕ.AB ТРКАЛА ЕРГОНОМСКИ се СПРАВИ со ДИЗАЈН : Нашата ергономски се справи со дизајн за ab тркала ролери не само што го прави зафат многу полесен и поудобен, но, исто така, помага во намалување на притисок на зглобовите, рацете и рамениците.Тешки-должност пластична конструкција нуди чувствувате издржливост и поддршка со 7 инчен тркала.

Детални спецификации

Додатоци на производи