.

.

Torx/Star Малку Socket Set 1/4 / 1/2 вози 19pc кратко и длабоко од НАС-Pro AT075

Torx/Star Малку Socket Set 1/4 / 1/2 вози 19pc кратко и длабоко од НАС-Pro AT075

евалуација:

DEN 719.28
Од стока
Во магацинот

Плитки и длабоки torx машки штекерите (подножјата).Мешани сет на 1/4" и 1/2" диск.Совршен за пристап во непријатна области. 19pc torx битови кои се движат од T8 - T60. доаѓа во метал калај за лесни за складирање.Професионална алатка за комерцијални или повремена употреба.Изработен од хром vanadium челик за сила и издржливост.Мешани сет на 1/4" и 1/2" диск.Плитки и длабоки штекерите (подножјата).Совршен за пристап во непријатна области.СЕТ Вклучува; 1/2"вози Кратко (Вкупна должина 55мм) Torx Битови, T30, T40, T45, T50, T55 и T60. 1/2"вози Долго (Вкупна должина 100mm) Torx Битови, T30, T40, T45, T50, T55 и T60. 1/4"вози Кратко (Вкупна должина 36mm) Torx Битови, T8, T10, T15, T20, T25 и T27. Доаѓа во метал калај за поедноставено чување и тренспорт.

Детални спецификации

Додатоци на производи