.

.

Torx/Star Машки Женски Битови Sockets E-Сиднеј 19pc 1/2 Вози T20-T70 / E10-E24

Torx/Star Машки Женски Битови Sockets E-Сиднеј 19pc 1/2 Вози T20-T70 / E10-E24

евалуација:

DEN 1046.64
Од стока
Во магацинот

TORX БИТОВИ - T20 T25 T27 T30 T40 T45 T50 T55 T60 и T70. Машки и женски Torx / Star штекерите (подножјата). 1/2" вози sockets така ќе се вклопи во било 1/2" вози ratchets.E10 / E11 / E12 / E14 / E16 / E18 / E20 / E22 и E24. Доставени во удар украсениот случај за лесни за складирање.Професионална алатка за комерцијални или повремена употреба Произведени од хром vanadium челик за сила и издржливост Машки и женски Torx / Star штекерите (подножјата). 1/2" вози sockets така ќе се вклопи во било 1/2" вози ratchets / екстензии / барови и сл.ПОСТАВЕТЕ ГИ ВКЛУЧУВА СЛЕДНИТЕ TORX БИТОВИ T20 / T25 / T27 / T30 / T40 / T45 / T50 / T55 / T60 и T70 E ТИП SOCKETS E10 / E11 / E12 / E14 / E16 / E18 / E20 / E22 и E24 Доаѓа во голем удар моделирани случај за поедноставено чување и тренспорт.

Детални спецификации

Додатоци на производи