.

.

Џејсон Индустриски 11/C390 C Дел Природна Гума Здружени V-Ремени, 7/8 На Врвот На Пенкалото, 17/32 Дебела, 390 Внатре Должина, 11 Ребра

Џејсон Индустриски 11/C390 C Дел Природна Гума Здружени V-Ремени, 7/8 На Врвот На Пенкалото, 17/32 Дебела, 390

евалуација:

DEN 1082.40
Од стока
Во магацинот

Во согласност перформанси во повеќе V-Појас дискови - се грижи за сите појаси ќе се измери во рамки ARPM појавување стандарди.Здружени Изградба - Ткаенина/Neoprene врвот на бендот, го подобрува стабилноста и го спречува ремени од превртување или излетаат на диск.Минимизира вибрации.Масло Покрие - Памук/полиестер смеса.Uni Match Здружени V-ремени се достапни во Класичната делови Б, Ц и Д, и карактеристика исто премиум конструкции како индивидуални појас, врзани заедно со ткаенина-neoprene врвот бенд.Овие појаси се често се користи на вертикална шахти и каде појас вибрации, бичувањето и да се сврти-над мора да се намалат.Здружени Класичната V-ремени се утврдени од страна на голем број проследено со напред коса црта која покажува здружени изградба и број на ребра и една буква/број комбинација укажува на база појас дел број.

Детални спецификации

Додатоци на производи