.

.

JuvaLips | Безбедно Усна Plumping Уред – Џет Црна Усна Plumper | Вклучува 2 AAA Батерии | Направени во САД

JuvaLips | Безбедно Усна Plumping Уред – Џет Црна Усна Plumper | Вклучува 2 AAA Батерии | Направени во САД

евалуација:

DEN 2398.80
Од стока
Во магацинот

ОНА што се ВКЛУЧЕНИ : Juva Lips Оригинални усна plumper уред, пренослив и перат отворот, микрофибер носи торба, 2 AAA батерии, и 5 се чувствува облоги.SAFE : Сите природни усна plumping алатка со кои се создаваат безбедни и во согласност резултати.Прескокнете инјекции и употреба Juva Lips за целосни и природен изглед на усните.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : уредот се само-timed (темпирај) и ќе исклучување по 60 секунди за добивање на најдобри резултати.Отстранлив отворот и заменливи чувствува влошки да може лесно да се чисти.КОМПАКТЕН : Ова се рачни усна plumping уредот е совршен за кога сте во движење.Тоа е мала големина овозможува лесно транспорт и вклопува во мали purses.МАКСИМАЛНА РЕЗУЛТАТИ : Индивидуалните резултати се разликуваат, но ние откривме дека резултатите обично траат било каде од 4 до 10 часа.Почесто го користите вашиот Juva Lips повеќе на вашите усни навикнати на третмани, а резултатите имаат тенденција да трае подолго.Ние препорачуваме чување на вашите усни хидрирани со нашите усна plumping серум за најдобри резултати.

Детални спецификации

Додатоци на производи