.

.

nonda USB C до USB Адаптер(2 Парчиња),USB-C до USB 3.0 Адаптер,USB Тип-C до USB,Thunderbolt 3 USB Женски OTG Адаптерот за MacBook Air 2020, 12 инчен MacBook, iPad Про 2020 Година,Повеќе Тип-C Уреди(Злато)

nonda USB C до USB Адаптер(2 Парчиња),USB-C до USB 3.0 Адаптер,USB Тип-C до USB,Thunderbolt 3 USB Женски OTG

евалуација:

DEN 191.76
Од стока
Во магацинот

[Superspeed USB 3.0] До 5 Gbps брзината на пренос на податоци.Брз USB C до USB адаптер. [Plug & Play] OTG адаптерот.Без дополнителен возач/софтвер е потребно.Едноставна Thunderbolt 3 USB адаптер. [Супер Издржлив] Цинк легура тело спречува гребнатини.Премиум USB C connector поминува 10,000+ Push/Pull Тест. [Универзална Компатибилност] Компатибилен со лаптоп/таблет/паметен телефон со USB Тип-C порта вклучувајќи Macbook Pro 2019/2018/2017, Mac Book Air 2018, Nintendo Прекинувач, Samsung Галакси S8/S9. [Add USB на Вашиот Телефон] Прошири за складирање на вашиот нов USB-C паметни телефони.

Детални спецификации

Додатоци на производи