.

.

USB C Женски USB Машки Адаптер 4 Пак ,Тип C до USB A Конвертор Компатибилен со MagSafe Полнач,Лаптопи, Моќ Банки, Полначи за iPad Воздухот 4, iPhone 11/12/13 Про Макс (4 Боја)

USB C Женски USB Машки Адаптер 4 Пак ,Тип C до USB A Конвертор Компатибилен со MagSafe Полнач,Лаптопи, Моќ Банки,

евалуација:

DEN 239.76
Од стока
Во магацинот

❤【Поддршка Carplay & Magsafe безжичен Полнач】 : Ова е ажурирана верзија USB-C адаптер, поддршка на Apple carplay функција , ако користите за Magsafe безжичен Полнач, ве молиме бидете сигурни дека адаптер обезбедува целосна 15 W моќ или повисоко.Како што Magsafe, i Pad Про 2020 2021, i Phone 12 Про Max, Airpods, Samsung Галакси S20, S21, S10 итн.Алуминиум легура школка, нежен не се лизга embossment, ви донесе подобар смисла на употреба и искуство. ❤【Она што Ќе Добиете за】 : 4 × Премиум USB C до USB Адаптер , 4 × Синџир , нашите грижете се-бесплатна доживотна гаранција ,ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, пријателски и навремена услуга на клиентите ќе бидат понудени во рок од 24 часа.Тоа може да се поврзе телефони, таблети, мемории, глувчето, центри, слушалки, автомобил полнач и други usb-c периферни уреди на вашиот лап-топ компјутери и полначи со нормален usb.

Детални спецификации

Додатоци на производи