.

.

USB C Женски USB Машки Адаптер(4 Парчиња), yootech USB-C до USB Адаптер,Тип Ц на Моќ Конектор за Кабел Конектор, кој е Компатибилен со iPhone 13 12 Mini Pro Max,Samsung Галакси S21, iPad Mini Воздухот

USB C Женски USB Машки Адаптер(4 Парчиња), yootech USB-C до USB Адаптер,Тип Ц на Моќ Конектор за Кабел Конектор,

евалуација:

DEN 239.76
Од стока
Во магацинот

⚡️ 【ПОБЕЗБЕДНО КОРИСТЕЊЕ】USB за да го USB C адаптер е направен од премиум алуминиум легура на краевите, наменета за чести приклучување & unplugging и топлина дисипација, која е побезбедно во споредба со други пластични адаптери. ⚡️ 【ЦЕЛОСНА ФУНКЦИОНАЛНОСТ】USB за да го USB C адаптер има повеќе функции.Навистина plug-and-play решение. ❌Answer : ___________________________ NOTE : НЕ поддржува видео сигнал на пренос.), што се направи употреба на новиот USB-C connector.⚡️ 【ПОШИРОКАТА КОМПАТИБИЛНОСТ】Со овој USB C адаптер вклучен во стандарден USB порт, вашиот наследство уреди (ѕид полнач, моќ банка, компјутер, лаптоп,КОМПЈУТЕР,автомобил полнач за во автомобил игра,центар, итн.) може да се претвори во USB-C овозможено платформа.Само приклучете ги во редовна USB порта,што ќе ви овозможи да се конвертира да се надгради Тип C уред.Специјално компатибилен со држачи за кабли за i Phone 13/13 Мини/13 Pro/13 Про Max/12 Pro/12 Мини,Samsung Галакси S21/S20,Google Пиксели 5/4 итн. 15mm ширина ви овозможува да го приклучиш нив рамо до рамо, земајќи малку простор и работи добро во тесни простори.4 Засилувачи на излезната енергија за полнење на вашиот уреди.Секој USB адаптер има вграден-во 56 KΩ отпорник осигурување на безбедноста за време на полнењето.Можете лесно да се поврземе било USB-C периферни уреди (USB C држачи за кабел Тип-C слушалки,флеш диск,читач на картички,веб камера,тастатури,глувче др.

Детални спецификации

Додатоци на производи