.

.

MHSHCQ Табела Светилка Преносни USB Мини LED Продолжување Пол DC5V ОД 1,5 W 4W 12W Маса Светилка за на Лаптоп КОМПЈУТЕР Лаптоп (Боја на каросеријата : 3led Топло Бела)

MHSHCQ Табела Светилка Преносни USB Мини LED Продолжување Пол DC5V ОД 1,5 W 4W 12W Маса Светилка за на Лаптоп

евалуација:

DEN 1641.60
Од стока
Во магацинот

ОКО-ЗАШТИТА на LED ПАНЕЛ : Уживајте во униформа и треперење бесплатно светлосен зрак, дури и ако се работи за долго време, тоа ќе не направи вашите очи уморни, без разлика дали тоа е работа, студија или читање.LED ТЕХНОЛОГИЈА за ЗАШТЕДА : во Споредба со традиционалните блескаво светилки, тоа троши помалку енергија и има долг живот,може да се постигне истиот осветлување ниво.ЕЛЕГАНТНИ И ЕЛЕГАНТНА ГРАДБА : Дали се на работа, во лична студија, или дури и на ноќни маса, тоа може лесно да се адаптира за да универзален и убава структура во која било средина. 360° на РОТАЦИЈА : Флексибилни вратот, лесно да се прилагоди на сијалицата е gooseneck, зрак токму онаму каде што е потребно.USB : Погоден за Компјутер, Лаптоп/Лаптоп, Моќ Банка и други 5 V USB Извор.

Детални спецификации

Додатоци на производи