.

.

5pcs/многу Мини Џеб Картичка USB Напојување Keychain Ноќ Светлина 0.2 w USB Книга Светлина за Лаптоп Компјутер Powerbank Ноќ Светилка Црна Убаво и Практична

5pcs/многу Мини Џеб Картичка USB Напојување Keychain Ноќ Светлина 0.2 w USB Книга Светлина за Лаптоп Компјутер

евалуација:

DEN 564.00
Од стока
Во магацинот

Може да се вклопат во чанта, исто така, може да висат на копчињата, многу подвижни. 5000 Mah мобилни напојување, со одржлив светлина до 100 часа.Мини ноќ светлина, добра за кампување, десктоп осветлување. 0.2 W ултра ниска излезна моќ, 2835 чипови , долго осветлување, Не зрачи. 5pcs/многу Мини Џеб Картичка Usb Напојување Keychain Ноќ Светлина 0.2 w Usb Книга Светлина за Лаптоп Компјутер Powerbank Ноќ Светилка Црна Убаво и Практично.

Детални спецификации

Додатоци на производи