.

.

CffdoiTdg Допир Светилка, Свитлива LED Маса Светилка со USB Директно Задолжен Порта Преносни Табела светилка Мулти-Функционални за Читање, Проучување на Кампување Спална

CffdoiTdg Допир Светилка, Свитлива LED Маса Светилка со USB Директно Задолжен Порта Преносни Табела светилка

евалуација:

DEN 1064.16
Од стока
Во магацинот

▲Тоа делува како парче од дома и канцеларија оркестарот тоа е и функционален и мода напред, што го прави идеален за вашата спална соба, дневна соба, студија и повеќе, Тоа го прави совршен подарок за секоја пригода вклучувајќи Годишнини и секоја друга прилика имате во предвид. ▲360 степени rotatable ултра-тенок четири-дел виткање дизајн. ▲6000-6500k бела светлина, без треперење или блескавите, безбеден за вашите очи и го спречува замор на очите. ▲Овој око се грижат светлината е совршено решение за млади очите на вашите деца. ▲Обезбедување пријатна светлина со 2 светлината, прилагодлив со едноставно притискање на копче.

Детални спецификации

Додатоци на производи