.

.

Монитор Светлина, Надградба на USB Stepless Затемнување Екран Виси Светлина E-Читање Led Задача Светилка Без Отсјај На Екранот, USB Напојува се Прилагодува Осветленоста Бој

Монитор Светлина, Надградба на USB Stepless Затемнување Екран Виси Светлина E-Читање Led Задача Светилка Без

евалуација:

DEN 2361.60
Од стока
Во магацинот

Нема Рефлексија или Отсјај - Нашиот екран око за заштита читање светилка усвојува асиметричен светлина на патот за дизајн, кој не само што обезбедува доволно светлина за десктоп и тастатура, но исто така не произведува сјајот на екранот, ефикасно намалување на светлината рефлексија, и може да намали долгорочните Око замор предизвикан од лаптоп со екран може ефикасно да ги заштитат очите.Stepless Затемнување на Допир копче за слободно да ја прилагодите светлината, натпревар вашата светлина побарувачката, и да се грижи за твоите очи, во секое време, насекаде.Нема потреба да се грижите за полнење на светлина, или се занимаваат со било какви дополнителни линии.Око за Заштита Извор на СветлинаЈасно осветлување, за заштита на вашите очи, поефикасно работење, само да уживаат без groping во темнината, кога играте игри.

Детални спецификации

Додатоци на производи