.

.

YCZDG Преносни USB Вентилатор Раце Бесплатно Мини Вратот Фан Напојува од Батерија со 3-Ниво на Брзина (Боја : Розова)

YCZDG Преносни USB Вентилатор Раце Бесплатно Мини Вратот Фан Напојува од Батерија со 3-Ниво на Брзина (Боја

евалуација:

DEN 1946.88
Од стока
Во магацинот

Големината е само 12× 7.5× 2.25 cm, вие само може да се стави во џебот, торба, кога ќе одат надвор; Тоа, исто така, има кука, ќе може да се обеси со бендот(кој е вклучен).Тежината е само 70g(со батерија внатре), можете да го однесе каде што сакате.Турбо вентилатор технологија, ветар доаѓа од врвот и силна.Тоа, исто така, има lanyard, само висат околу вратот, а потоа можете да уживате во одличните правец. 3-Брзина 873 L/Min (околу 2 часа работа време), 2-Брзина 459 L/Min (за 5hours работат време ), 1 Брзина 242 L/Min (за 6 часа работа на времето).Двете вертикални и хоризонтални употреба, youdon не треба да се стави на тоа како ви се допаѓа.Спецификација : Материјал : ABS + PC + Електронски Components Color : Пинк ,white Size : 12× 7.5× 2.25 cm Note : ве Молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 × Fan Automatic постојана контрола на температурата, кога температурата е премногу висока, машината ќе,автоматски се запре.Со прегреат заштита.

Детални спецификации

Material:
ABS + PC + Electronic Components
Color:
Pink ,white
Size:
12× 7.5× 2.25cm
Note:
Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid.
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package includes:
1 × Fan :
Automatic constant temperature control, when the temperature is too high, the machine will,automatically stop. With overheat protection. :

Додатоци на производи