.

.

Jobber Вежба,О,ХСС -6 Пакет

Jobber Вежба,О,ХСС -6 Пакет

евалуација:

DEN 1464.00
Од стока
Во магацинот

Jobber Вежба,О,ХСС -6 пакет.Jobber Должина Малку Вежба, Вежба Малку Големина O, Вежба Малку Точка Агол 135 Степени , High Speed Челик, Ti Al N, Децимални Еквивалент 0.3160, Писмо, Вежба Малку Точка Тип Сплит Точка, Не-Coolant Преку.

Детални спецификации

Додатоци на производи