.

.

Jobber Вежба,21/64,ХСС -6 Пакет

Jobber Вежба,21/64,ХСС -6 Пакет

евалуација:

DEN 1788.00
Од стока
Во магацинот

Jobber Вежба,21/64"",ХСС -6 пакет.Jobber Должина Малку Вежба, Вежба Малку Големина 21/64 во, Вежба Малку Точка Агол 135 Степени , High Speed Челик, Ti Al N, Децимални Еквивалент 0.3281, Фракционо Инчен, Вежба Малку Точка Тип Сплит Точка, Не-Coolant Преку.

Детални спецификации

Додатоци на производи